Farba na dach Lowicyn w wypowiedziach forumowiczów

Farba na dach Lowicyn w wypowiedziach forumowiczów
Opublikowano przez Admin

Malowanie dachu to spora inwestycja i nic dziwnego, że zanim podejmiesz decyzję o zakupie farby chcesz jak najwięcej dowiedzieć się na temat produktów dostępnych na rynku.
Aby ułatwić ci zadanie i pomóc w znalezieniu idealnej farby do dachu przygotowaliśmy zestawienie opinii użytkowników najpopularniejszych forów internetowych – zobacz, co o farbach na dach piszą inni, którzy ją już przetestowali. Dobra farba akrylowa do dachu ma właściwości ochronno – dekoracyjne i wysoką elastyczność, przez co jest odporna na niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Wybierając farbę do blachy ocynkowanej zwróć uwagę, czy jest ona nieszkodliwa dla człowieka oraz w jakim stopniu jest odporna na wilgoć i niepalna. Zobacz, co o farbach na dach Lowicyn sądzą inni użytkownicy Internetu – poniżej zacytowanych wypowiedzi znajdziesz adres forum, z którego pochodzi.

Sprawdź ofertę farb do dachu EKO – Lowicyn»

Zdecydowanie polecam Lowicyn (matowa) lub Lowicyn S (połysk) a do odtłuszczenia EMULSOL RN-1.

Źródło: moj.dom.pl

Pomalowałem dach z blachy ocynkowanej farbą LOWICYN-S już 10 lat temu, ale zabieram się do malowania. Do tej pory jestem zadowolony z tej farby, bo po tym okresie zero rdzy, tylko zaczyna się wycierać.

Źródło: www.farby.brcs.pl

Ja malowałem rok temu farbą Lowicyn-SX (wspomniałem o tym w innym wątku) i jestem zadowolony. Nie odpryskuje, kolor się trzyma, malowało się dobrze. Żadnej rdzy nie zauważyłem, ale wszystko okaże się po wiosennych oględzinach.
Na chwilę obecną polecam farbę. Ja dodatkowo skorzystałem z pomocy konsultanta w sklepie w którym kupowałem, bo miałem wątpliwości.

Źródło: forum.alladulteducation.org

Polecam produkty POLIFARBU – LODZ.
Do wyboru są farby:
. LOWICYN (matowy)
. LOWICYN-S (połysk)

LOWICYN to farba obecna na rynku co najmniej od kilku lat. Nie ma na nią reklamacji, z tego co sie dowiedziałem. Sam malowałem nią dach (duży, płaski, ocynkowana blacha) dobre 7 lat temu.
W tym roku po raz kolejny maluje dach, nie ma żadnych złuszczeń. Używam znowu LOWICYNU.

Przed malowaniem odtłuścić/przemyć roztworem środka: EMULSOL RN-1 (preparat do odtłuszczania powierzchni ocynkowanych), 0,5l preparatu rozcieńcza sie w 25l wody, bardzo wydajny

LOWIKOR-2 (farba poliwinylowa do gruntowania przeciwrdzewna bezchromianowa), miejsca skorodowane, po odczyszczeniu pokryć ta farba
Jestem bardzo zadowolony z ww. produktów. LOWICYN to bardzo dobry produkt. Myślałem o Makor-Tixie, ale zrezygnowałem na rzecz LOWICYNU. Polecam LOWICYN innym, jestem z tej farby bardzo zadowolony.

Źródło: www.farby.brcs.pl

Polecam jakiś akryl. Np. Eko-Lowicyn produkcji Polifarb Łódź. Będzie dobry niemalże na wszystko.

Źródło: www.forumbudowlane.pl

Witam, praktycznie każdy poliwinyl jest dobrą farbą do blachy dachowej. Z doświadczenia polecam Łódzki Lowicyn, następnie Śnieżka na dach i opcja ekonomiczna poliwinyl Anser.

Źródło: abc.forum.gazeta.pl

Przeczytaj też jaki kolor dachu wybrać»

Farba do dachu Lowicyn okiem forumowiczów

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij