Chronimy dane osobowe

Strona farbynadach.pl szanuje prawo do prywatności wszystkich użytkowników. To użytkownik decyduje kiedy przestaje być anonimowy. Wszystkie dane osobowe udostępnia w sposób dobrowolny. Ma prawo do nie podawania danych, ale w takim wypadku nie będzie mógł skorzystać z formularza kontaktowego i uzyskać odpowiedzi na pytanie. Wypełniając formularz kontaktowy przekazuje nam imię i nazwisko oraz e-mail. Podane dane są niezbędne do skontaktowania się z użytkownikiem i udzielenia mu odpowiedzi na jego pytanie.

Strona zbiera także dane automatycznie pobierane np. adres IP. Są one wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszymi serwerami oraz do zbierania ogólnych, statystycznych, demograficznych danych (np. o regionie, z którego pochodzi połączenie).

Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa. Traktujemy je jako poufne, dlatego nie udostępniamy osobom trzecim, nie sprzedajemy ich i nie wykorzystujemy w celach komercyjnych.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany polityki prywatności, w dowolnym momencie. Użytkownik wchodząc na stronę farbynadach.pl ma obowiązek zapoznać się z polityką prywatności. Jeśli nie akceptujesz naszej polityki, nie korzystaj z naszej strony.

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest:

Firma Żelazny Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 8
39-120 Sędziszów Małopolski
NIP: 818-15-81-914
tel. (17) 221 63 95
tel. 603 454 630
e-mail: zamowienia@ezelazny.pl