Poradnik

Matowa farba na dach Lowicyn Matowy

Sezon budowlany ruszył pełną parą w związku z czym czekają nas liczne prace przy naszych domach i to niezależnie od tego czy je dopiero budujemy czy remontujemy, odświeżamy. Jeśli chcesz, aby dach twojego domu odzyskał dawną świeżość i doskonały wygląd lub chcesz sprawić, by świeżo położone pokrycie dachowe przez wiele lat wyglądało jak nowe pomaluj(..)

Opublikowano przez Admin

Farba na dach Lowicyn w wypowiedziach forumowiczów

Malowanie dachu to spora inwestycja i nic dziwnego, że zanim podejmiesz decyzję o zakupie farby chcesz jak najwięcej dowiedzieć się na temat produktów dostępnych na rynku. Aby ułatwić ci zadanie i pomóc w znalezieniu idealnej farby do dachu przygotowaliśmy zestawienie opinii użytkowników najpopularniejszych forów internetowych – zobacz, co o farbach na dach piszą inni, którzy(..)

Opublikowano przez Admin

Przegląd dachu po zimie

Zima to niekorzystny okres dla każdego dachu – obciążenie śniegiem, niskie temperatury, zamarzająca woda mogą być powodem znacznych uszkodzeń farby na dachu, które jak najszybciej należy wykryć i naprawić. Regularna kontrola dachu i akcesoriów dachowych umożliwi zaplanowanie prac remontowych, dzięki czemu uszkodzenia nie będą się powiększać a ty unikniesz dodatkowych kosztów.

Opublikowano przez Admin

Jaki kolor dachu wybrać

Zastanawiasz się jaki kolor dachu wybrać? Czy znaczenie ma kolor elewacji i kształt dachu? Czy wystarczy, że będziesz kierował się swoim zmysłem estetycznym? Nawet jeśli masz dobry gust czasem dobrze jest poznać rady fachowców.

Opublikowano przez Admin

Farby do blachy ocynkowanej ceny

Farby do blachy ocynkowanej Lowicyn to akrylowe farby do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni ocynkowanych. Doskonałe do renowacji pokryć dachowych z blachy i stali ocynkowanej. Nie zawierają rozpuszczalników, dzięki temu nadają się niemal na wszystkie dachy – wcześniej malowane różnymi farbami.

Opublikowano przez Admin

Kolory dachów i elewacji

Kolor dachu i elewacji powinien ze sobą współgrać, tworzyć ciekawy efekt kolorystyczny. Może być dobrany na zasadzie równowagi lub kontrastu – trzeba jednak wiedzieć jak to zrobić, by nie przesadzić, by dom nie wyglądał jarmarcznie czy tandetnie. Sztuką jest umiejętność łączenia kolorów. Poniżej kilka wskazówek od fachowca, który opanował tę sztukę do perfekcji.

Opublikowano przez Admin

Farby na dach ceny

To zrozumiałe, że gdy szukasz farb na dach wpisujesz w wyszukiwarkę frazę: farby na dach ceny. Oczywiście liczy się jakość, marka, ale i cena jest równie ważna. Masz określony budżet, więc musisz znać progi cenowe farb na dach. Poniżej ceny farb na dach najpopularniejszych producentów: Lowicyn, Radach, Hammerite.

Opublikowano przez Admin

Transport dedykowany w sklepie eZelazny.pl

Jak najbardziej staramy się ułatwić zakupy w naszym sklepie, dlatego przygotowaliśmy specjalne udogodnienie dla naszych klientów z Podkarpacia i Małopolski. Od teraz zamawiając towar na ezelzany.pl będą mogli wybrać dodatkowy sposób dostawy zamówionego towaru – transport dedykowany.

Opublikowano przez Admin

Ogłaszamy wyniki konkursu

Nadszedł oczekiwany czas na wyłonienie zwycięzców konkursu Szukamy idealnej pary odbywającego się na stronie sklepu ezelazny.pl Otrzymaliśmy mnóstwo twórczych wpisów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę. Lista laureatów dostępna tutaj. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Opublikowano przez Admin

Rusza konkurs – zapraszamy na ezelazny.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym na naszym sklepie ezelazny.pl Konkurs adresowany jest do wszystkich, którzy chcą wykazać się pomysłowością, poczuciem humoru i aktywnością. Konkurs trwa od 1 do 12 września włącznie. Zgłoszenia przyjmujemy tylko w okresie trwania konkursu. Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z zasadami i regulaminem. Przejdź do formularza konkursowego. Na(..)

Opublikowano przez Admin
Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij